hediye

Kargo ve Teslimat Bilgileri

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir ?

Aksesu, siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştırabilmeyi hedefler. Stoklarımızda bulunan ürünler Saat 15.00’dan kişiye özel ürünler 10.00'dan önce sipariş verilirse aynı gün kargoya verilmektedir. Aksi durumlarda sipariş teslim süresi 3 iş günüdür. Resmi tatil günlerinde kargo firmalarının sevkiyat yapmaması sebebiyle, bu tarihlerde verilen siparişler, resmi tatilden sonraki ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilmektedir. Stok sayımı, özel günler ve kampanya dönemlerinde oluşan yoğunluklar nedeniyle siparişlerin kargoya teslim edilmesinde gecikmeler yaşanabilir. Belirtmek isteriz ki, Aksesu’nun ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur. Aksesu'nun, sipariş verilen ürünlerin kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tarafınızca tercih edilen kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı www.aksesu.com sorumlu tutulamaz. Ancak Aksesu bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için tüm desteği sağlayacaktır. 

www.aksesu.com çevrimiçi olarak aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanıdığı için düşük bir ihtimal de olsa farklı tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması ve ürünün tükenmesi söz konusu olabilir. Stoklarımızda kalmayan ürünler hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılarak belli bir bekleme süresi veya para iadesi seçenekleri sunulur. Onay vermenizin ardından dilediğiniz işlem tarafımızca gerçekleştirilir.

Acil Siparişlerde Ne Yapmam Gerekiyor?

Sipariş ekibimizle irtibata geçmeniz halinde acil, özel vb. durumlarda gereken özen gösterilecektir.

Kargo Firması Beni Adresimde Bulamazsa Ne Yapmam Gerekiyor ?

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 iş günü içinde teslim alabilirsiniz.

Siparişim Hala Ulaşmadı Ne Yapmalıyım?

Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak kargo takip numarası e-posta adresinize gönderilir. Size göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile gönderinizi adım adım takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranıza ulaşamadığınız durumlarda, info@aksesu.com e-posta adresimize durumu belirterek destek talebinde bulunabilirsiniz.