hediye

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik (Kullanıcı) Sözleşmesi

18 yaşından küçük kişiler alışveriş yapamaz.

www.aksesu.com'dan kredi kartı (Visa, MasterCard) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

www.aksesu.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Hediye paketleri sevk irsaliyesi ile gönderilecek; fatura, bilahare fatura adresine postalanacaktır. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. Fiyatları döviz cinsinden olan ürünlerin fiyatları, TCMB döviz alış kurundan TL'ye çevrilir. Alışverişiniz sırasında size bildirilen fiyatlara KDV dâhildir. 
Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Aksesu sorumlu değildir.

Aksesu gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir.

Aksesu'da müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişiklik için ek bir ücret talep edilmez.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

Aksesu çevrimiçi olarak aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanıdığı için düşük bir ihtimal de olsa farklı tüketicilerin aynı anda aynı ürünü alması ve ürünün tükenmesi söz konusu olabilir. Stoklarımızda kalmayan ürünler hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılarak belli bir bekleme süresi veya para iadesi seçenekleri sunulur. Onay vermenizin ardından dilediğiniz işlem tarafımızca gerçekleştirilir.

Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda iletişim kanallarımız vasıtası ile durumun tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Kargo Şirketi tarafımızca aranarak, üyemize, paketinin teslim tarihi hakkında bilgi verilecektir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak  0850 302 52 90 numaralı telefona fakslanıp durum www.aksesu.com'a  bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. 

Aksesu’dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.