hediye

200 cm Sürgülü Kapı Raylı Donanım Kiti, Kapı, Kapı Sistemi, Tekerlekli ve Raylı Kapı Sistemi, Kapı Kalınlığına Uygulanabilir: 35-45 mm (6,6 ft)

200 cm Sürgülü Kapı Raylı Donanım Kiti, Kapı, Kapı Sistemi, Tekerlekli ve Raylı Kapı Sistemi, Kapı Kalınlığına Uygulanabilir: 35-45 mm (6,6 ft) en uygun fiyatı ile Aksesu'da

  • Marka: Aksesu
  • Ürün Kodu: 00700721496488
  • 2-3 Gün
  • 100 TL ve üzeri kargo ücretsiz!
669,75 TL
Tüm ürünlerde geçerli 100 TL kupon: AKSE100TL
200 cm Sürgülü Kapı Raylı Donanım Kiti, Kapı, Kapı Sistemi, Tekerlekli ve Raylı Kapı Sistemi, Kapı Kalınlığına Uygulanabilir: 35-45 mm (6,6 ft)
【Sağlam ve Dayanıklı】Kapı rayı sağlam çelik konstrüksiyondan üretilmiştir, iyi mukavemet, yüksek kalite ve pürüzsüz kayma. Maksimum taşıma kapasitesi: 110 kg. 【Komple sürgülü kapı kiti sistemi】: Sürgülü kapı kiti raylar, tekerlekler, kaplin elemanları, zemin rayları ve sabitleme malzemesi içerir. Kapılar teslimat kapsamına dahil değildir. Kurulumu kolayca tamamlamak için birlikte verilen montaj kılavuzunu kullanın. 【Sessiz Tasarım】Naylon tekerlekler ve yaylı kapı durakları kapı itildiğinde gürültüyü azaltabilir, böylece başkalarını rahatsız etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 【Yer tasarrufu】Raylı sürgülü kapı aksesuarları, yerden tasarruf etmek için ahşap veya metal kapıları sürgülü kapılara dönüştürmenizi sağlar. Pratik ve basit özellikleri herhangi bir dekor stili ile birleştirilebilir ve kendi DIY tasarımınızı oluşturabilirsiniz. 【Uygulama】Ahır kapıları, mutfak kapıları, banyo kapıları veya diğer sürgülü kapı sistemlerinde kullanılabilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ürün Etiketleri: 200, cm, surgulu, kapi, rayli, donanim, kiti, kapi, kapi, sistemi, tekerlekli, ve, rayli, kapi, sistemi, kapi, kalinligina, uygulanabilir, 35, 45, mm, 6, 6, ft

İlgili Kategoriler:  Hırdavat | Yapı Malzemeleri